Naujienos

Naujasis DK: kaip pasirengti naujųjų nuostatų taikymui

Data: 2017-05-08

Seminaro metu bus apžvelgiamos bendrosios naujojo Darbo kodekso nuostatos, nauji principai ir jų įgyvendinimas, darbo sutarčių institutas. Ypatingas dėmesys skiriamas pakeitimams, padarytiems po Darbo kodekso papildomo svarstymo.

"Metų kaleidoskopas"

Data: 2017-05-05

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre veikia Joniškio Algimanto Rudonikio meno mokyklos mokinių paroda „Metų kaleidoskopas“. Parodos kuratorė mokytoja ekspertė Vida Žukienė. Kviečiame apsilankyti!

Kviečiame skirti 2% nuo GPM

Data: 2017-05-01

Bičiuliai ir bendraminčiai, kviečiame skirti 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio mūsų centrui. Vertiname Jūsų geranoriškumą ir dėkojame, kad esate su mumis!

Kviečiame keliauti į Plungę!

Data: 2017-04-29

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras balandžio 29 d. kviečia keliauti į Plungę! Ten aplankysite vienintelį Europoje Šaltojo karo muziejų, energetinių labirintų ir geometrinių figurų parką su edukacija.

Forume aptartos Šiaulių regiono turizmo aktualijos

Data: 2017-04-12

Pirmą kartą Šiauliuose rengiamame Šiaulių krašto turizmo forume buvo aptarti Šiaulių kraštui keliami turizmo iššūkiai. Forume dalyvavo didelis būrys turizmo paslaugų teikėjų, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigų atstovų, politikų...

Velykinė edukacija.

Data: 2017-04-06

Šv. Velykų proga, Gasčiūnų tradicinių amatų centras kviečia į edukacinį užsiėmimą Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre. Maloniai kviečiame registruotis ir Šv. Velykas sutikti spalvingai!

Skelbiamas konkursas Gandrinių dienos proga

Data: 2017-03-22

Gasčiūnų tradicinių amatų centras 1-4 klasių moksleivius kviečia dalyvauti piešinių konkurse Gandrinių dienos proga.

Mūšos tyrelio pažintinio tako 2 metų gimtadieniui paminėti – orientacinės varžybos

Data: 2017-03-13

Š.m. kovo 13 d. paminėtas Mūšos tyrelio pažintinio tako dviejų metų gimtadienis. Gimtadienio proga Žagarės regioninio parko direkcija kartu su Mūšos tyrelio pelkės laume kvietė sudalyvauti orientacinėse varžybose „Nemesk tako dėl...

Aktyvus Pardavimas

Data: 2017-03-13

Maloniai visus kviečiame atvykti į seminarą!

CAPITALIA

Data: 2017-02-28

Maloniai visus kviečiame atvykti į seminarą!