Naujienos

2017-10-16 04:10:03

Ruduo 2017

Spalio 15 d. Joniškio poilsio zonoje „Sidabra“ rinkosi bėgimo ir šiaurietiško ėjimo entuziastai, sudalyvauti šiaurietiško ėjimo ir bėgimo šventėje „Ruduo 2017“. Pirmą kartą surengtame tokio pobūdžio sportiniame renginyje susirinko dalyvauti nei daug, nei mažai, apie 100 dalyvių. Į šventę sudalyvauti atvyko labai gausi bėgikų delegacija iš Žagarės. Bėgimo distancijos buvo nuo 1 km. iki 10 km. Buvo distancija ir šiaurietiško ėjimo dalyviams – 2 km. Pirmieji trasą išbandė ėjikai, kurie įveikę 2 km. distanciją buvo apdovanoti medaliais ir prizais. Sekantys savo jėgas 1 km. distancijoje išbandė jauniausieji šventės dalyviai kartu su tėveliais, kurie po bėgimo taipogi buvo apdovanoti  medaliais ir vaisiais. 2 km. distancijoje 2003 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje pirmas finišavo Rokas Žukauskas, trasą įveikęs per (9:12), antras – Lukas Danilevičius (9:35), trečias – Julius Vaineikis (10:15), mergaičių grupėje pirmoji finišavo Rusnė Prokopenko (11:31), antra atbėgo Atlanta Venckutė (11.46), trečia – Skaistė Tautkutė (12:08). 2 km. distancijos 2002 m. gim. ir vyresniųjų grupėje dalyvavo mažiausiai dalyvių. Vaikinų grupėje bėgimo nugalėtoju tapo Rūtenis Zevertas (9:12), antras atbėgo Vilas Vorobjovas (9:13). Merginų grupėje pirmąją vietą užėmė Elvina Mikalauskaitė (11:58), antroji vieta atiteko Gabijai Žibaitytei, trečioji – Kotrynai Veikalaitei. 5 km. distanciją greičiausiai iš vaikinų – vyrų grupės įveikė Tomas Dalgė (24:35), antrasis atbėgo Tautvydas Dundulis (26:11), trečias – Aleksandras Mirančuk (27:27), merginų – moterų grupėje nepralenkiama buvo Adrija Prokopenko (29:35), antrąją vietą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (31:38), trečioji vietą atiteko Rasai Kazimieraitienei (33:50). Na, o ilgiausioje 10 km. distancijoje vyrų grupėje nepralenkiamas buvo Justas Medišauskas, distanciją įveikęs per (43:06), antras atbėgo Martynas Cibulis (46:36), trečias – Ruslanas Prokopenko (49:06), moterų grupėje greičiausiai atbėgo ir 10 km. trasos antrąjį laiką parodė Aistė Labanauskaitė (43:16), antroji atbėgo Viltė Prokopenko (1:03:29). Po visų finišų dalyviai iškarto buvo apdovanojami Joniškio sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais, bei Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro įsteigtais sveikuoliškais prizais – egzotiniais vaisiais. Sveikiname visus dalyvius atvykusius sudalyvauti bėgimo šventėje. Sėkmės ateities startuose.