Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras http://jvic.lt.home.creation.lt/rss Joniškio miesto dienos šventė 2017 "Vien tik RETRO" jms

]]>
2778 Thu, 06 July 2017 00:07:00
Vasariškos muzikos vakaras sielai muzika

]]>
2779 Sat, 17 June 2017 18:06:00
"Amatų diena" ad

 

]]>
2760 Sat, 17 June 2017 11:06:00
Joniškiečiai Joniškiui!

]]>
2781 Mon, 12 June 2017 01:06:35
"Sportuok jaunime visos Lietuvos..." fp

kp

]]>
2774 Sat, 10 June 2017 08:06:00
Turizmo sezono atidarymas! Gegužės 27 dieną kviečiame atidaryti turizmo sezoną! 
Ateik į nemokamas ekskursijas! Išgirsi “kietų” pasakojimų ape Joniškio krašto kultūrą ir istoriją (Joniškio istorijos ir kultūros muziejus), aplankysi vienintelį Lietuvoje esantį Joniškio Krepšinio muziejų. Vėliau pasirinkta transporto priemone keliausime į Žagarę. Ten tavęs lauks Žagarės regionis parkas su nemokama ekskursija po Žagarę.
Daugiau informacijos Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre, Žemaičių g. 9, Joniškis; tel. 8 426 52388 arba el. p. vilius@jvic.lt.

tsa

]]>
2734 Sat, 27 May 2017 10:05:00
„Atviros dienos kaime“ Pirmą kartą mūsų šalyje vykstančioje akcijoje dalyvauja daugiau nei 70 Lietuvos kaimo turizmo sodybų ir ūkių. Lietuvos kaimo turizmo asociacija šią akciją rengia kartu su Latvijos kaimo turizmo asociacija „Lauku celotajs“ abejose valstybėse vienu metu, ragindami mieste gyvenančius žmones aplankyti kaimą. Minėta akcija vyks gegužės 27–28 d. dienomis. Abejose valstybėse net 180 kaimo turizmo sodybų, ūkių, kultūros namų ir lankytojų centrų šeimininkų, amatininkų ir bendruomenių atvers duris miestiečiams. Lankytojai bus kviečiami pasimėgauti kaimo siūlomomis pramogomis bei veiklomis, įsigyti jų užaugintų bei pagamintų produktų ar tiesiog sužinoti apie galimybes atostogauti kaime.
Akcijoje dalyvauja daug apgyvendinimo paslaugas siūlančių kaimo turizmo sodybų, kurios po įspūdingos ir pažinimo džiaugsmo kupinos dienos pasiūlys Jums ramų miegą su ypatinga nuolaida. 
Visus lankomus ūkius ir sodybas rasite http://www.atostogoskaime.lt/akcijos-dalyviai. Čia pateikti išsamūs ūkių ir sodybų akcijos pasiūlymai, apsilankymo laikai ir kontaktinė informacija. Akcijos žemėlapis padės Jums suplanuoti kuo patogesnį maršrutą dienai ar net dviem po daugelį ūkių ir sodybų ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Spausdintą akcijos žemėlapį nuo gegužės 17 d. bus galimybė nemokamai pasiimti Lietuvos kaimo turizmo asociacijos biure ir "Circle K" degalinėse visoje Lietuvoje.
Svarbu prieš vykstant į ūkį ar sodybą paskambinti šeimininkui ir pranešti apie atvykimą. Sekite Facebook profilį atostogoskaime.lt ir sužinokite visus įdomiausius ir patraukliausius akcijos pasiūlymus bei naujienas.
Gražaus saulėto vasariško savaitgalio ir iki susitikimo Lietuvos kaime!

atostogos kaime

Atostogos kaime informacija.

]]>
2733 Sat, 27 May 2017 00:05:00
Priimki Šv. Jokūbo kelio iššūkį! Keliaukim prasmingai. “Kelias – tai judėjimas, fizinė tvermė, prasmės paieškos. Galiausiai kelias – pažinimas, kad ir kaip atsainiai juo žingsniuoji… O gal bėgi… O gal tik sėdi šalikelėje ir stebi… Visgi šiais visuotinės skubos ir patogumų laikais per kalnus, klonius, pievas, kaimelius ir miškus vingiuojantis keliukas, kuriuo pėsčiomis keliauja piligrimai – užburiantis reiškinys.“ Tačiau visai nebūtina iškarto išdrįsti sekti pirmųjų piligrimų keliais į pačią Santiago de Compostelą tolimojoje Ispanijoje. Šiandien Šv. Jokūbo kelio iššūkį Tu esi kviečiamas priimti čia, vos iš pavasarinių šalnų išsivadavusioje ir jau šviežia gyvybe spurdančioje, netrukus gegužio žiedais pakvipsiančioje Lietuvoje. Susidomėjai?

Taigi jau antrus metus iš eilės, gegužės mėnesį, visus jaunus žmones – vyresniųjų klasių mokinius ir gimnazistus, kolegijų ir universitetų studentus, dirbantį ir nedirbantį jaunimą iki 30 metų amžiaus – Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija kviečia jungtis į jaunimo estafetes pėsčiomis, dviračiais ar net autobusais, bei tapti Šv. Jokūbo kelių Lietuvoje ambasadoriais. Laukiami visi mylintys savo Tėvynę, norintys ją geriau pažinti ir suprasti, tikri XXI a. europiečiai, kurie remia vieningos Europos idėją, stiprios Lietuvos stiprioje Europos Sąjungoje siekį.

Šios jaunimo akcijos tikslas – atrasti Šv. Jokūbo kelius savoje ir kaimyninėse savivaldybėse, aplankyti keliuose esančias šventoves, kultūros paveldo, istorijos objektus. Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetės dalyviai lydimi organizatorių ne tik dviračiais arba pėsčiomis įveiks po kelias dešimtis kilometrų, bet ir Šv. Jokūbo kelio ženklu, naudojamu visoje Europoje, žymės Šv. Jokūbo kelius, juose esančias lankytinus objektus, maitinimo ir nakvynės vietas, švietimo ir visuomenines įstaigas, privačius namus. Kiekvienas estafetės dalyvis, įveikęs bent vieną etapą, gaus Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą. O jei liksite tik sėdėti šalikelėje ir stebėti, ambasadorius atpažinsite pagal Šv. Jokūbo kelio – Camino de Santiago – arba Šv. apaštalo Jokūbo ženklus ant žygio dalyvių marškinėlių, kepurėlių, vėliavėlių. „Tikėjimas, kalnus gali pajudinti”, tad verčiau eikime, keliaukime drąsiai su Šv. Jokūbo šviesa, pildykime savo gyvenimus dvasingais iššūkiais, įprasminkime kasdienybę atradimų kupiname kelyje.

Gegužės 26 d. (penktadienį) 15 val. Joniškio rajono savivaldybė kviečia visus, neabejingus aktyviam laisvalaikiui, pažaboti vėją ir leistis į dviratininkų žygį. Maršrutas: Senoji Žagarės bažnyčia – Juodeikių kaimas. Dalyvių registracija: VšĮ ,,Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras“, tel. 8 4 26 52388, el. p. vilius@jvic.lt arba el. p. marius.dyglys@gmail.com, tel. 8 617 17515. Registracija vyks iki gegužės 15 d.

Šv. Jokūbo kelio šviesa informacija.

]]>
2721 Fri, 26 May 2017 00:05:00
Kvietė kovoti su šešėliu Tradicinė kasmetinė pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ šiemet pakvietė miestų ir miestelių gyventojus atkreipti dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui.
Prie kasmetinės pilietinės akcijos prisijungė ir Joniškio rajono savivaldybė, padedant Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvu ir Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Joniškio poskyrio specialistams.
Gegužės 18 d. mieste buvo dalijama akcijos organizatorių – skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ ir asociacijos „Investors‘ Forum“ parengti informatyvūs lankstinukai. Akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“  Joniškyje organizatoriai ne tik dalijo lankstinukus, bet taip pat bendravo su gyventojais apie šešėlinės ekonomikos žalą valstybei, ir patiems piliečiams.

Daugiau informacijos:
http://www.baltojibanga.lt/sioje-salyje-nera-vietos-seseliui-2017.html

]]>
2731 Sun, 21 May 2017 00:05:00
Kviečiame dalyvauti „Muziejų nakties“ renginiuose! Šiais metais muziejų naktis Joniškyje – truputį hipiška, pilna muzikos, vaizdų, įvairių garsų, spalvų ir kvapų. Ši muziejų naktis - kelionė į praeitį, į save, į nepažintas eksperimentines plotmes. Atvyk! Pasinerk į muziejų naktį!

Naktis

]]>
2689 Fri, 19 May 2017 14:05:00
Populiariausios radijo stotys Lietuvoje ragina vietinius turistus pasukti iš kelio  

Koks yra „Paskenduolių sriubos“ arba „Atominės bobučių košės“ skonis? Kokia upė garsėja vėžiais? Kokioje šventėje atgimsta riterių turnyras ir galima išbandyti ginklanešio darbą? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus, prizai ir įkvepiančios kelionių po Lietuvą idėjos – šią savaitę radijo stotyse startavusiame Turizmo departamento inicijuotame atradimų projekte “Lietuva. O čia ar buvai?“.

Radijo kampanija truks tris savaites trijose radijo stotyse: „M-1“, „M-1 Plius“ ir „Lietus“. Kiekvienoje jų kasdien – penkios laidos-žaidimai, skirti pristatyti skirtingus šalies regionus. Prisiskambinusiems į studiją dalyviams leidžiama pasirinkti, į kokios temos klausimą jie nori atsakyti, pavyzdžiui, parkai, renginiai ar gastronominis turizmas. Teisingai atsakiusiems – prizas, o visiems klausytojams – kelionių po Lietuvą idėjų pluoštas.

 „Kartais tam, kad išsiruoštum į kelionę Lietuvoje tereikia visai nedaug – uždegančios idėjos, negirdėtos informacijos, netikėtų faktų. Radijo intarpus skiriame visiems, ieškantiems naujų potyrių ir išgyvenimų. Juk tik žemėlapyje Lietuva atrodo maža, bet keliautojams ji – didžiulė ir įvairi. Siūlome nebijoti pasukti iš kelio ir pažinti savo spalvingą kraštą, nes Lietuva – tokia įdomi ir netikėta!,“ – entuziastingai keliauti po Lietuvą kviečia laikinai einanti Turizmo departamento vadovės pareigas Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Pasak jos, pernai vykdyta radijo kampanija buvo labai veiksminga, todėl šiemet ji vėl tęsiama būtent prieš turizmo sezono pradžią.

Radijo laidas galima perklausyti ir internete http://www.m-1.fm/lietuva/.

Vietinio turizmo augimo fenomenas: pernai po Lietuvą bent su viena nakvyne keliavo 1,26 mln. gyventojų, t.y. dešimtadaliu daugiau nei 2015 m. Vietinis turizmas sudaro pusę visos Lietuvos turizmo rinkos.

VTD informacija

]]>
2716 Tue, 16 May 2017 00:05:00
Kur ŠEIMA nugalėtoja Šeimos dienos paminėjimui Šiaulių apskrityje 2017 m. mažąja Lietuvos kultūros sostine paskelbta asociacija "Gasčiūnų kaimo bendruomenė" kviečia visas šeimas su vaikais, draugais ir kaimynais kartu aktyviai praleisti šeštadienį. Susirinkusiųjų laukia smagios varžytuvės, dainos, šokiai, linksmos pramogos ir pavasarinis piknikas, kurio metu draugiškai bendrausime ir apdovanosime išradingiausias ir aktyviausias šeimas. Iki susitikimo šeštadienį, gegužės 13 d. nuo 13 val. Gasčiūnuose (Joniškio r.) - Mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje 2017.

skelbimas

]]>
2690 Sat, 13 May 2017 13:05:00
Naujasis DK: kaip pasirengti naujųjų nuostatų taikymui Seminaro metu bus apžvelgiamos bendrosios naujojo Darbo kodekso nuostatos, nauji principai ir jų įgyvendinimas, darbo sutarčių institutas. Ypatingas dėmesys skiriamas pakeitimams, padarytiems po Darbo kodekso papildomo svarstymo. Detaliai analizuojamos darbdavio pareigos ir teisės kolektyviniuose darbo santykiuose: nauja darbo tarybų steigimo tvarka, jų santykis su profesinėmis sąjungomis, darbdavio ir darbo tarybų bendradarbiavimo tvarka, informavimo ir konsultavimosi procedūra.
Seminaro metu bus pateikiami praktiniai pavyzdžiai, susiję su darbo santykių reguliavimu darbovietėje, pateikiamos rekomendacijos vidaus teisės aktams.
Seminarą veda, didelę praktinio teisinio darbo patirtį turinti advokatė,
Vilniaus universiteto Teisės fakulteto lektorė, dr. Vida Petrylaitė, dalyvavusi naujojo „Socialinio modelio" kūrimo grupėje.

Kaina 59 Eur. 
Joniškio verslininkų asociacijos nariams 56 Eur. 
Seminaro trukmė 8 ak.val.
Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre, Žemaičių g. 9, Joniškis. 
Registracija tel. 8 426 52388, el.paštu: vilius@jvic.lt

dk

]]>
2633 Mon, 08 May 2017 10:05:00
"Metų kaleidoskopas" Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre veikia Joniškio Algimanto Rudonikio meno mokyklos mokinių paroda „Metų kaleidoskopas“. Parodos kuratorė mokytoja ekspertė Vida Žukienė. Kviečiame apsilankyti!

paroda

]]>
2706 Fri, 05 May 2017 00:05:00
Kviečiame skirti 2% nuo GPM Bičiuliai ir bendraminčiai, kviečiame skirti 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio mūsų centrui. Vertiname Jūsų geranoriškumą ir dėkojame, kad esate su mumis! Tik Jūsų aktyvus palaikymas ir parama padės įgyvendinti bendrus mūsų siekius!

VšĮ "Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras"

 

GPM

]]>
2632 Mon, 01 May 2017 00:05:00
Kviečiame keliauti į Plungę! Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras balandžio 29 d. kviečia keliauti į Plungę! Ten aplankysite vienintelį Europoje Šaltojo karo muziejų, energetinių labirintų ir geometrinių figurų parką su edukacija. Ekskursijos kaina asmeniui – 25 Eur (įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, mokami objektai).

Registracija iki balandžio 24 d. tel. (8426) 52388. Keliauti smagu!

plunge

]]>
2634 Sat, 29 April 2017 08:04:00
Forume aptartos Šiaulių regiono turizmo aktualijos Pirmą kartą Šiauliuose rengiamame Šiaulių krašto turizmo forume buvo aptarti Šiaulių kraštui keliami turizmo iššūkiai. Forume dalyvavo didelis būrys turizmo paslaugų teikėjų, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigų atstovų, politikų bei besidominčių turizmu Šiaulių krašte.
„Ne paslaptis, kad Šiaulių kraštas susiduria su sezoniškumo problema, todėl labai svarbu skatinti viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą, didinant turizmo sferos konkurencingumą ir bendro naudojimo ekonomiką Šiaulių krašto turizmo srityje“, – įsitikinusi Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė.

Forume buvo keliami klausimai:

Kodėl turizmas yra viena svarbiausių regiono ir miesto ūkio šakų?
Su kokiais iššūkiais susiduria maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjai?
Koks yra Šiaulių regiono dalykinio turizmo potencialas?
Ar reikalingi bendri Šiaulių regiono turizmo rinkodaros darbai?

Susirinkusius pasveikino LR Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. Jis buvo nustebęs gerais Šiaulių krašto turizmo sektoriaus darbo rezultatais. Ministras pažadėjo skirti paramą elektroninei turizmo sklaidai Šiaulių regione.

Forume bus pristatyti ne tik turizmo rezultatai Šiaulių krašte, bet ir vyko aktyvios diskusijos. Savo pasiekimais, planais bei įžvalgomis dalinosi turizmo sektoriaus, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovai bei verslininkai. Pirmą kartą didelis dėmesys bus skiriamas konferencinio turizmo galimybėms Šiaulių krašte.

LR Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vyr. specialistė Eglė Kudzmanienė pristatė savo pranešimą „Pasaulis atsigrežia į regionus“, kuriame gvildeno regionų turizmo vystymo aktualijas.

Įdomių minčių pažėrė Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, Valstybinio turizmo departamento l. E. Direktoriaus pareigas Indrė Trakimaitė – Šeškuvienė.

Diskusijoje „Šiaulių regiono turizmo rinkodara: ar reikalingi bendri darbai? Kokie?“ savo pranešimą „Šiaulių rajono TVIC projektas – gyva reklama“ pristatė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vadovė Kristina Steponavičienė ir Šiaulių rajono Turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Lina Šukienė.

Forumo darbe dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis.

Informacijos šaltinis: Šiaulių rajono savivaldybė.

]]>
2636 Wed, 12 April 2017 10:04:00
Velykinė edukacija. Šv. Velykų proga, Gasčiūnų tradicinių amatų centras kviečia į edukacinį užsiėmimą Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre. Maloniai kviečiame registruotis ir Šv. Velykas sutikti spalvingai!


Velykinė edukacija

]]>
2554 Thu, 06 April 2017 17:04:00
Skelbiamas konkursas Gandrinių dienos proga  

Gasčiūnų tradicinių amatų centras 1-4 klasių moksleivius kviečia dalyvauti piešinių konkurse Gandrinių dienos proga. 

 Renginio nuostatai.

Konkursas

 

]]>
2551 Wed, 22 March 2017 00:03:00
Mūšos tyrelio pažintinio tako 2 metų gimtadieniui paminėti – orientacinės varžybos  

Š.m. kovo 13 d. paminėtas Mūšos tyrelio pažintinio tako dviejų metų gimtadienis. Gimtadienio proga Žagarės regioninio parko direkcija kartu su Mūšos tyrelio pelkės laume kvietė sudalyvauti orientacinėse varžybose „Nemesk tako dėl Laumės išdaigų“. 

Mūšos tyrelio pažintinis takas atidarytas 2015 m. kovo 13 d. ir yra ilgiausias pelkėje lentų takas, įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą. Lentų tako ilgis 3605,87 m., bendras tako ilgis į vieną pusę 4480 m, o norint pereiti visą taką, reikia nueiti daugiau nei 8 km. Mūšos tyrelio pažintinis takas įrengtas išskirtinėje vertingoje gamtinėje teritorijoje – Mūšos tyrelio telmologiniame draustinyje, kuris įtrauktas į regioninį parką kaip „sala“ - be tiesioginės jungties su likusia parko teritorija. Šis išskirtinis Šiaurės Lietuvos gamtinis kompleksas susideda iš aukštapelkės, tarpinio tipo pelkės, žemapelkės, durpynų ir šlapių miškų. Pelkės pietinėje dalyje prasideda Mūšos ir Juodupio upės, rytinėje dalyje telkšo natūralus Miknaičių ežeras ir daug mažų ežerėlių. Draustinis įtrauktas į NATURA 2000 tinklo BAST ir PAST teritorijų sąrašą.

            Orientacinių varžybų „Nemesk tako dėl Laumės išdaigų“ tikslas - populiarinti Mūšos tyrelio pažintinį taką įtraukiant įvairaus amžiaus žmonių grupes, skatinti visuomenę domėtis Mūšos tyrelio telmologinio draustinio gamtiniu kompleksu ir jame esančiais objektais, sudaryti sąlygas užsiimti fizine veikla Mūšos tyrelio pažintiniame take. Varžybose dalyvavo 3 komandos: Juodeikių-Gaižaičių jungtinės komandos „Miško vilkai“ ir „Pavasaris“ bei Gataučių M. Katiliūtės mokyklos komanda „Be stabdžių“. Mūšos tyrelio pelkės laumei paaiškinus varžybų taisykles komandos išsitraukė užduotis ir gavo žymėjimų lapus. Kiekviena komanda turėjo aplankyti 10 užuominomis aprašytų punktų. Radus objektą, aplink jį reikėjo ieškoti ir skirtingų spalvų rašymo priemonių, su kuriomis reikėjo pasižymėti aplankytų vietų lape. Objektai parinkti patys įvairiausi: nuo gamtos ir kultūros paveldo objektų, tokių kaip Tyrelio akmuo ir partizanų stovyklavietė, iki netikėtų ir paslaptingų pelkės vietų, tokių kaip mitinių būtybių (laumių, raganų, mirusiųjų dvaselių) buveinė, laumių grožio procedūrų vieta ar tiesiog „turistų salionas“. Užduotims atlikti komandoms buvo skirtos 2 val.   Varžybų laimėtojai buvo nustatomi pagal sėkmingą trasos įveikimą ir trumpiausią sugaištą laiką. Greičiausiai užduotis atliko komanda „Miško vilkai“, užtrukę tik kiek daugiau nei 1,5 val. Antroji vieta atiteko Gataučių M. Katiliūtės moksleivių komandai „Be stabdžių“, trečioji – komandai „Pavasaris“. Dalyviams įteikti Žagarės regioninio parko direktoriaus pasirašyti ir Mūšos tyrelio pelkės laumės užantspauduoti padėkos raštai bei atminimo dovanėlės.

            Nuoširdžiai dėkojame visiems orientacinių varžybų „Nemesk tako dėl Laumės išdaigų“ dalyviams už smagų pusdienį gamtoje ir gerą nuotaiką.

Žagarės regioninio parko direkcijos rekreacijos vadybininkė

Modesta Bielskienė

]]>
2540 Mon, 13 March 2017 13:03:00
Aktyvus Pardavimas Š.m. kovo 13 d. 10 val Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre vyks konsultacinis seminaras „Aktyvus pardavimas“.  Seminarą ves 20 metų patirtį turintis treneris Darius Čibonis.

Registruotis tel. 8-426 51636, mob. 8-646-25983 arba el. paštu vic@jvic.lt

www.cibonis.lt

]]>
2513 Mon, 13 March 2017 10:03:00
CAPITALIA Š.m. vasario 28 d. 13 val Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre vyks seminaras apie alternyvius verslo finansavimo šaltinius Lietuvoje.  Seminarą ves CAPITALIA vadovas Lietuvoje Gintaras Matuzas. Registruotis tel. 8-426 51636,  arba el. paštu simona@jvic.lt

 

]]>
2514 Tue, 28 February 2017 13:02:00
Darbų saugos mokymai Š.m. vasario 21 d. 10 val Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre vyks mokymai, kuriuos išklausius ir išlaikius egzaminą bus išduoti pažymėjimai. Registruotis tel. 8-426 51636, arba el. paštu simona@jvic.lt

]]>
2515 Tue, 21 February 2017 10:02:00
Edukacija "Pasigamink Užgavėnių kaukę"  

 

 

 

 

 

 

 

]]>
2488 Mon, 20 February 2017 17:02:00
Edukacinis užsiėmimas Š.m. vasario 20 d. 17 val Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre vyks edukacinis užsiėmimas Užsiėmimą praves Gasčiūnų tradicinių amatų centras. Registruotis tel. 8-426 51636, mob. 8-646-25983 arba el. paštu simona@jvic.lt

]]>
2512 Mon, 20 February 2017 17:02:00