Naujienos

2018-02-26 07:02:23

Susitikimas su kaimo bendruomenių pirmininkais

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį bei ruošiantis turizmo sezonui, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras, pirmadienį, vasario 19 d. sukvietė Joniškio rajono bendruomenių pirmininkus ir atstovus į diskusiją, kurios metu surinkta informacija bus susisteminta ir viešinama visus metus.

Po ilgametės pertraukos, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre, susirinko gausus burys kaimo bendruomenių pirmininkų ir atstovų, kurie dalinosi bendruomenėse vykdomomis ar planuojamomis vykdyti veiklomis. Intenstyvios diskusijos metu buvo išgirsta daug naujos ir naudingos informacijos apie kaimuose organizuojamas edukacijas, ekskursijas ir rengiamas tradicines šventes.

 Gasčiūnų bendruomenės pirmininkė Inga Karbauskienė kartu su tradicinių amatų centro koordinatore Giedre pasidalino „gerąją“ patirtimi ir skatino kitas bendruomenes veikti, kurti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Stungių bendruomenės pirmininkė maloniai nustebino pasakodama apie vykdomas dar negirdėtas edukacijas, karvių muziejų, organizuojamas vaikų stovyklas bei orientacines varžybas.

Šiemet kaip ir kiekvienais metais Kirnaičių bendruomenės pirmininkas K. Ladukas kviečia visus atvykti į kaimo bendruomenių festivalį Kirnaičiuose, kuris kaip planuojama tęstis net kelias dienas. Daugelis bendruomenių pirmininkų turėjo vieningą nuomonę jog laikas parodyti Lietuvai ir pasauliui, kad kaimas dar gyvas, jame praleistas laikas gali tapti smagiu, įdomiu ir įsimintinu!

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras džiaugiasi susirinkusių pirmininkų būriu, tikisi tokio pat glaudaus bendradarbiavo ir šiltų, atvirų bei vieningų susitikimų ateityje, todėl ragina registruotis į Stupurų bendruomenės pirmininkės pasiūlytą edukacinių užsiėmimų ciklą. Pirmasis užsiėmimas vyks jau kovo 15 d. (ketvirtadienį), kurio metu turėsite galimybę  išmokti nerti virvele. Edukacinę programą ves mokytoja, Stupurų bendruomenės pirmininkė Lina Vyšniauskaitė. Maloniai laukiame norinčių ne tik atsipalaiduoti, bet ir išbandyti save naujame amplua. Būtina išankstinė registracija. El. p. turizmas@jvic.lt arba tel.  8 (426) 52388.

Parengė:

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro turizmo specialistė Kamilė Tiulenevaitė