Naujienos

2017-10-17 04:10:13

Nemokamas seminaras

Š.m. spalio 17 d. (antradienį) Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre vyko informacinis seminaras „Neapmokestinamojo pajamų dydžio ir papildomo neapmokestinamojo pajamų dydžių taikymas. Mėnesinės pajamų mokesčio nuo A klasės pajamų deklaracijos FR0572 formos pildymo tvarka“, kuriame dalyvavo apie 40 verslo įmonių atstovų.

Lektorė – mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus I poskyrio vyr. specialistė Laima Strakšienė.

Seminare taip pat dalyvavo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šiaulių skyriaus draudėjų apskaitos, klientų informavimo, Registro duomenų tvarkymo bei sprendimų projektų dėl apdraustųjų asmenų duomenų tikslinimo teisingumo ir pagrįstumo kontrolės vyr. specialistė Marija Kučinskienė, kuri buvo pasiruošusi atsakyti į dalyvių papildomai užduotus klausimus..

Dalyviai sužinojo, kaip teisingai užpildyti mėnesinę A klasės išmokų deklaraciją (FR0572), teisingai apskaičiuoti ir pritaikyti neapmokestinamąjį pajamų dydį, papildomą neapmokestinamąjį pajamų dydį. Buvo pristatyti gyventojų pajamų mokestį išskaičiuojantiems asmenims aktualūs pakeitimai, įsigalioję nuo 2017-01-01, taip pat atsakyta į dalyvių aktualius klausimus.

Renginio vieta: Žemaičių g. 9, Joniškis (Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė)