Naujienos

2018-05-28 06:05:20

Dėmesio! Darbuotojų saugos ir sveikatos mokymai

Kviečiame birželio 5-6 dienomis į  Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro organizuojamus mokymus:


  • “Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto” mokymo programa- 150 Eur
  • “Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas” mokymo programa – 150 Eur
  • “Darbdavio, darbdaviui  atstovaujančio asmens, atliekančio darbuotojų saugos ir sveikatos  tarnybos funkcijas”  mokymo programa-  150 Eur
  • Kvalifikacinės valandos (32 val.) – 70 Eur

 

Prisegtuke rasite mokymų dalyvio anketą (pildyti visus 10 punktų) ir būtinai turite pažymėti pagal kokią programą norite mokytis- ir užpildytą anketą reikia atsiųsti el.paštu vic@jvic.lt. Išankstinė registracija būtina iki gegužės 29 d. el.paštu vic@jvic.lt , mob.8 646 25983. Mokymai vyks Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Žemaičių g. 9, Joniškis.

Anketą rasite čia.

Detali mokymų programa bus atsiųsta užsiregistravusiems asmenims.

Atmintinė, kam ir kokių pažymėjimų reikia:

  • Jeigu pats darbdavys atlieka ir darbdavio funkciją, ir darbų saugos specialisto funkcijas (trumpai tariant ne tik vykdo darbdavio funkciją, bet ir tvarko visą darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją) – jis turi turėti pažymėjimą pagal mokymosi programą “Darbdavio, darbdaviui  atstovaujančio asmens, atliekančio darbuotojų saugos ir sveikatos  tarnybos funkcijas”. Šis pažymėjimas yra du viename - darbdavio ir darbų saugos specialisto funkcijų.
  • Jeigu pats darbdavys nevykdo darbų saugos specialisto funkcijų, jis turi turėti pažymėjimą pagal mokymosi programą “Darbdavio, darbdaviui  atstovaujančio asmens mokymo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais” (trumpai tariant – tik darbdavio) ir turi įgalioti vieną iš savo darbuotojų, kad šis prižiūrėtų darbų saugą (tvarkytų visą darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją), tuomet tam darbuotojui yra reikalingas pažymėjimas pagal mokymosi programą “Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas”. Tuomet darbdavys vykdo tik savo, kaip darbdavio funkcijas, o įgaliotasis asmuo prižiūri darbų saugą.
  • Kvalifikacinės valandos: per 5 metus reikia susirinkti 60 valandų tiems, kas turi pažymėjimus pagal šias mokymosi programas - “Darbdavio, darbdaviui  atstovaujančio asmens, atliekančio darbuotojų saugos ir sveikatos  tarnybos funkcijas”, “Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas” ir “Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto”.
  • Tiems, kas turi vieną pažymėjimą tik “Darbdavio, darbdaviui  atstovaujančio asmens mokymo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais” (darbdavio) – kvalifikacinių valandų rinkti nereikia.